WEB Tabanlı Uygulamalar

İnternet ağı üzerinde çalışan ve cihaz tarayıcısı ile ulaşılabilen uygulamalara "Web Uygulamaları" adı verilir.

Avantajları

Web Uygulamalarına tarayıcı üzerinden direkt erişim sağlanmaktadır. Bu nedenle cihazınıza herhangi bir program kurmak gerekmez. Ayrıca web uygulamaları platform bağımsız olarak çalışmaktadır. Örneğin bir işletmede kullanılan web uygulamasına ister IOS ister Android özellikli mobil cihaz isterse de Windows işletim Sistemli bir dizüstü bilgisayardan rahatlıkla erişilebilir.

Ek olarak web tabanlı uygulamalar istenen yerden istenen zamanda erişim özgürlüğünü de kullanıcılarına sunmaktadır.

Entegrasyonlar

Web Uygulamaları ile işletmenizde kullanmakta olduğunuz merkezi yazılımlarınıza da entegrasyon sağlayabilir, böylece şirket verilerinize mobil cihazınız ile dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

İşletmeler için verimli mobilite

Eğer sahada çalışan bir ekibiz varsa ve bu ekibinizin aktivitelerini canlı olarak sisteminize entegre ederek proaktif kararlar alabilirsiniz.

Web tabalı uygulamalar ile saha satış operasyonu, depo otomasyonu, teknik servis hizmetleri, kiralama operasyonları vb. iş süreçlerinizi verimli bir şekilde yürütebilir işlerinize önemli değerler katabilirsiniz.

SEGA BİLİŞİM geliştirmiş olduğu web tabanlı mobil uygulamalar ile operasyonel ve karar destek süreçlerinizde sizlere en iyi çözümleri sağlamak için çalışmaktadır. Bize iletişim formunu doldurarak ulaşın, SEGA profesyonelleri size gereken desteği sağlayacaktır.